Motorzāģi

Profesionālie zāģi

Šie zāģi ir izveidoti ikdienas lietošanai tiem lietotājiem, kas pieprasa labāko kvalitāti. Tie ir pielāgoti koknkrētiem darbiem un klimata apstākļiem.

pusPROFESIONĀLIE ZĀĢI

Šie zāģi iz paredzēti ikdienas lietošanai dažādās situācijās. Pamatā tiem ir tāds pats dizains kā profesionālajiem zāģiem, tomēr dzinējs ir mazāk jaudīgs.

amatieru ZĀĢI

Zāģi tiem, kuri tos izmanto salīdzinoši reti un kuriem lietošanas ērtums ir svarīgāks par izcilu zāģēšanas kvalitāti. Tiem piemīt arī daļa profesionālo zāģu īpašību.

Kas jāzina, iegādājoties zāģi:

  • Drošība. Izmantojot pareizo tehniku, darbu var veikt ātrāk un drošāk. Jautā savam Husqvarnas pārdevējam informatīvos materiālus par zāģēšanas tehnikas veidiem. Izmanto licencētus aizsargtērpus. 
  • Vispirms būtu jāizlemj, vai zāģis paredzēts profesionālai vai amatiera lietošanai. Tas noteiks, kura zāģa modeli un jaudu izvēlēties.
  • Dzinēja svars un jauda. Atceries, ka, ja neesi profesionāls zāģa lietotājs, ar vieglāku zāģi būs vienkāršāk manevrēt. Taču neizvēlies dzinēju ar mazu jaudu, jo vairāk jaudas garantē ātrāku darba izpildi pat tad, ja zāģē ‘tikai’ malku.
  • Koksnes izmērs un cietība. Izvēlies sliedes garumu atkarībā no zāģējamā koka izmēra. Jo jaudīgājs dzinējs, jo to var sakombinēt ar garāku sliedi.
  • Ergonomiska tehnika un dizains. Pat tad, ja zāģi izmanto tikai neilgu laiku, spēsi novērtēt zemo vibrācijas līmeni zāģa rokturī, vieglu, labi līdzsvarotu zāģa korpusu un augstu gravitātes centru.Laba ergonomika ir tikpat svarīga kā tehnikas vieglums!
  • Drošības aspekti. Efektīva prettrieciena aizsardzība ir obligāta prasība lielākajā daļā valstu, bet cik viegli ir nomainīt nolūzušu ķēdes posmu?
  • Vai tu strādā ziemā? Darbs ziemā ar zāģi, kura rokturi ir apsildāmi, ir efektīvāks un patīkamāks.
  • Vai zāģi ir viegli uzturēt un apkopt? Viegla pieeja gaisa filtriem un aizdedzes svecei, kā arī ķēdes spriegošana no sāniem ekonomē laiku un darbu.


Apkope. Tavs zāģis novērtēs regulāru un profesionālu apkopi. Zāģa pārdevējs var piedāvāt arī tā apkopi un ieteikumus jauna zāģa iegādei.