Aktuālākais no DM Tehnikas

Iegūstiet ideālu mauriņu - esot kopā ar sev mīļajiem

Apzinoties, cik vērtīgs ir kopā pavadītais laiks ar sev tuvajiem, arvien iemīļotāki kļūst robotizētie zāles pļāvēji, kas būtiski atvieglo ikdienas rūpes par zāliena kopšanu. Ja arī jūs vēlaties iegūt ideālu mauriņu bez liekas piepūles, pie mums jūs atradīsiet sev piemērotāko kompanjonu.

Pievienots: 09.06.2017

Klāt vasara, dārza sezona, laiks, kad katru izdevību izmantojam, lai pavadītu pie dabas un baudītu skaisto laiku. Lieliski, ja šo laiku varam izmantot atpūtai skaisti iekoptā dārzā. Taču ikviens šāda dārza īpašnieks zina, cik daudz laika, darba un enerģijas ir jāvelta, lai dārzu uzturētu un cik nedaudz atliek rezultāta baudīšanai. Šķiet, viens no laikietilpīgākajiem darbiem ir ideāla mauriņa uzturēšana, kas prasa regulāru un rūpīgu kopšanu.

Ar lepnumu pārstāvam Husqvarna ražotos robotizētos zāles pļāvējus, kas tikuši attīstīti vāirāk kā 20 gadu garumā, lai sniegtu vislabāko rezultātu. Šis klusais, ar elektroenerģiju darbināmais, pilnībā automatizētais robots zāles pļāvējs nodrošina regulāru pļaušanu, kas sniedz izcilu rezultātu un pasargā zālienu no sūnām. Žiletveida asmeņi nogriež katru zāles stiebru, padarot mauriņu zaļāku un dzīvīgāku, ko nevar sasniegt ar parastajiem zāles asmeņiem.

Ja prātojat, kā zāles pļāvējs zinās, kur drīkst pļaut un kur labāk nē, pie uzstādīšanas darba zona un laukums, kuru nevajadzētu aiztikt, tiek noteikts ar robežvada palīdzību. Tas vienkārši tiek apvilkts ap vēlamo pļaušanas laukumu. Robots bez pūlēm tiek galā ar slīpām nogāzēm, pļauj vairāk, kur tas nepieciešams, lai sasniegtu vienmērīgu rezultātu, pielāgojas zāles augšanas tempam, izmantojot laikapstākļu taimeri. Tas strādā, kamēr jūs neesiet mājās, ir drošs un viegli uzstādāms. Lielisks palīgs jūsu ikdienas atvieglošanai.

Jaunākajiem modeļiem pieejama Automower® Connect aplikācija, ar kuras palīdzību jūs varēsiet pilnībā kontrolēt savu zāles pļāvēju robotu. Jūs varēsiet likt tam uzsākt darbu, apturēt to un pārvietot, tāpat arī apskatīt un mainīt pļāvēja iestatījumus, kā arī saņemsiet trauksmes signālu, ja ar zāles pļāvēju būs kas atgadījies. Aplikācijas sniedz iespēju mainīt zāles pļāvēja GPS pozīciju no sava viedtālruņa, lai kurā pasaules malā jūs arī atrastos. Informāciju par GPS izsekošanu un kļūdu paziņojumiem sms veidā iespējams saņemt arī tiem, kas nelieto viedtālruņus.

Ar mūsu piedāvājumā esošajiem robotizētajiem zāles pļāvējiem variet iepazīties šeit.